Naše žákyně bojovaly na atletických závodech

Stejně jako předchozí roky také letos naše jednota vyslala do závodu sokolské všestrannosti malou skupinku odvážných žákyň, které si na atletickém oválu ZŠ Campanus v sobotu poměřily síly v atletické části soutěže se závodnicemi z dalších oddílů v pražských župách. Reprezentovaly nás Veronika Filařová, Johana Honsová a Barbora Honsová. I když jsme ze sobotního závodění nepřivezli domů medaile, patří našim závodnicím velký dík za úsilí s jakým do svých závodů šly a také za dobrou náladu po celý den. Velký dík patří také Martinu Havelkovi, který za Sokol Zbraslav působil na místě celý den v roli rozhodčího.

Několik snímků ze závodů je opět ve fotogalerii

Za oddíl všestrannosti

Olga Vlasáková, Otakar Vlasák

Poděkování

Na činnost a provoz TJ Sokol Zbraslav přispívají městská část Praha-Zbraslav a hlavní město Praha.

Hlavní město Praha

MČ Praha-Zbraslav