Atletické župní závody všestrannosti - 16. dubna 2016

V sobotu 16. dubna se uskuteční tradiční
župní atletické závody všestrannosti
v areálu ZŠ Campanus na pražském Chodově, kterých se opět budou účastnit v žákovských kategoriích i naši závodníci ze Sokola Zbraslav  - ročníky narození 2000 až 2009. Vítáme i další zájemce o tento závod z řad našich členů.

Závod se skládá z následujících 4 disciplín:

• skok daleký z místa nebo s rozběhem (podle věkových kategorií)
  • hod kriketovým míčkem
  • sprint na 50 m
  • běh na střední trati (300m, 600m nebo 800m podle kategorie).

V případě zájmu o účast se, prosím, nahlaste závodníka na dalším cvičení všestrannosti ve čtvrtek 31. března 2016 cvičitelce Olze Vlasákové.
(cvičení 24. března odpadá z důvodu Velikonočních prázdnin)

Přihlášeným atletům předáme bližší informace na dubnových cvičebních hodinách před samotnými závody. Závodníci se mohou po dohodě dopravit na závody buď individuálně v doprovodu rodičů nebo mohou jet na závody ve skupině za doprovodu cvičitelů ze Zbraslavi.

Bližší informace rodičům ráda předá cvičitelka Olga Vlasáková.

Poděkování

Na činnost a provoz TJ Sokol Zbraslav přispívají městská část Praha-Zbraslav a hlavní město Praha.

Hlavní město Praha

MČ Praha-Zbraslav