Zbraslavské létohry 2024

A je to opět tady - 3. ročník rodinného závodu pro všechny s názvem Zbraslavské létohry proběhne v sobotu 18. května 2024 od 9.30 v areálu Sokola Zbraslav a v přilehlém prostranství! Jako vždy se jedná o sportovní desetiboj, kde si společně v týmu vyzkoušíte disciplíny jako štafeta, skok z místa, přehazovaná, hod na koš nebo třeba biatlon a paddleboard.

Letos jsme pro vás však připravili mnoho změn, které usnadní, aby se mohl zapojit prakticky kdokoliv! Letos budou soutěžit proti sobě tříčlenné týmy, kde stačí jeden rodič (případně mládežník starší 16 let) a k tomu dvě děti do 15 let. A záleží jen na vás, jaké týmy vytvoříte - na pohodu, aby si i ti nejmenší zasoutěžili a vyzkoušeli zajímavé disciplíny, nebo využijete své zdatné malé sportovce a utkáte se o ty medaile a pohár! ;-)

Zde najdete detailní    PROPOZICE   .

Přihlásit svůj tým můžete [ZDE].

Pozor - registrace týmu je možná pouze do 13. května 2024!

Fotografie z posledního ročníku

Těšíme se na všechny nadšené sportovce !
Tým Sokola Zbraslav